Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Затримано офіцера, який злочинно сприяв діяльності терористичної групи (уточнено)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
31 липня 2014

29 липня ц.р. Служба безпеки України затримала громадянина України "М", відрядженого в зону АТО офіцера спецпідрозділу київської міліції, який своїми злочинними діями сприяв діяльності терористичної групи.

Встановлено, що "М" під час перебування у червні-липні 2014 р. у зоні проведення АТО у Донецькій області встановив контакт з керівником розвідувального підрозділу (позивні "Бонаква", "П'ятнадцятий", на даний час перебуває у м.Донецьк) терористичної групи під керівництвом громадянина РФ Гіркіна І.В. (Стрєлкова) та передавав бойовикам інформацію про плани керівництва сил АТО, дані про командирів, місця розташування, чисельність особового складу та озброєння батальйонів "Дніпро" та "Дніпро-2", місця розташування прихованих вогневих позицій ЗС України у Слов'янському районі та блок-постів сил АТО.

 "М" заздалегідь поінформував бойовиків про прибуття 01.07.2014 р. у зону проведення АТО Міністра внутрішніх справ України А.Авакова з метою підготовки терористами замаху на вказану посадову особу. Також "М" надав бойовикам інформацію про місце дислокації та систему охорони штабу АТО в Ізюмському районі Харківської області та запропонував терористам здійснити збройний напад на штаб.

За попередньою оцінкою Штабу АТЦ при СБ України, передана "М" інформація підпадає під статті 1.1.4., 1.1.5., 1.1.6. та 1.1.7. Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

Триває слідство.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України