Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ: так звані "російські докази" щодо теракту в небі над Донеччиною є брутальною підробкою (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
30 липня 2014

Службою безпеки України отримано дані космічної фотозйомки, що підтверджують факт фабрикування міністерством оборони РФ матеріалів щодо катастрофи Боїнга 777 рейсу МН17, які були оприлюднені 21 липня 2014 року під час брифінгу генштабу РФ, - заявив керівник департаменту СБУ Віталій Найда на брифінгу в Службі безпеки України.

Порівняльний аналіз «російських даних» космічної зйомки ґрунтується на цифрових даних супутників.

Можна констатувати, що так звані «російські докази» мають чисельні й відверті ознаки підробки і ретушування, або фотографії були відзняті російськими супутниками-шпигунами в інший час, задовго до теракту із збиттям Боїнгу 777 рейсу MH17.

Матеріали, що були оприлюднені ГШ РФ, загалом є такими, що не відповідають дійсності, та направлені на формування хибної версії про начебто непричетність збройних сил Росії до терористичного акту проти мирного літака із використанням ЗРК «Бук-М1».

Прес-центр СБ України

 

Відео: http://youtu.be/Ut1JExQKV-0.


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України