Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Доказова база, яка є у розпорядженні СБУ, свідчить про військовий тероризм з боку РФ (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
30 липня 2014

За рішенням Президента України СБУ оприлюднює зібрану протягом липня 2014 року доказову базу, що свідчить про військову агресію  РФ проти України, незаконне переправлення на нашу територію зброї та злочинних диверсійних груп, які обстрілюють українські населені пункти і вбивають людей. Про це голова СБУ заявив сьогодні на брифінгу у Службі безпеки України.

«Доказова база, яка є у нашому розпорядженні, свідчить про військовий тероризм з боку РФ», - наголосив В.Наливайченко.

Зокрема, за результатами супутникової зйомки ділянки проведення АТО у прикордонній території Донецької області Службою безпеки України виявлено потужний коридор постачання російської військової техніки та озброєння, який російські військові терористи таємно незаконно проклали через українські поля.

На знімках чітко видно завезену з території РФ броньовану та автомобільну техніку терористів в населених пунктах України, а також місця нелегального переходу державного кордону України диверсантами з РФ.

Також СБУ оприлюднила знімки, на яких зображено позиції російських реактивних артилерійських установок «Град», що незаконно проникли на територію України, з яких багаторазово проводились обстріли великою кількістю боєприпасів мирних населених пунктів нашої держави.

Голова СБУ також повідомив, що з 31 липня 2014 року у СБУ у співпраці з активістками 39-ї жіночої сотні Майдану запрацює гаряча телефонна лінія для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією.

Цілодобово за безкоштовним номером 0 800 501 482 на засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також корупційні дії чиновників.

Прес-центр СБ України

 

Відео знімків: https://www.youtube.com/watch?v=J_9uGW5CCio 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України