Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала "розвідника" "ДНР", який тероризував краматорських мешканців пограбуваннями та розбоєм
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 липня 2014

25 липня ц.р. Служба безпеки України у звільненому українськими силовиками в ході АТО Краматорську Донецької області затримала місцевого мешканця, громадянина України «Г» на прізвисько  «Тунгус», 1981 р.н., який був розвідником терористичної організації «ДНР», про що мав відповідне посвідчення.

Останнім часом за завданням ватажків «ДНР» «Тунгус» координував функціонування блок-посту терористів в районі заводу «Енергомашспецсталь»  у Краматорську.

Встановлено, що «розвідник» також збирав інформацію про місця дислокації українських силовиків, узгоджуючи свої дії з бойовиками «Бабаєм», «Ямалом» та «Хмурим» - заступником Гіркіна-«Стрєлка», кадровим співробітником ГРУ ГШ ЗС РФ Петровським С.М.

Відомо, що «Тунгус» особисто брав участь у пограбуваннях та розбійних нападах на мирних жителів Краматорська.

При затриманні у бойовика вилучено пістолет Макарова (травматичний, перероблений під стрільбу бойовими патронами) з двома спорядженими бойовими обоймами та автомат АКС з трьома спорядженими магазинами.

У рамках розпочатого кримінального провадження тривають слідчі дії.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України