Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала бойовика ДНР, який тікав з України
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 липня 2014

24 липня ц.р. Служба безпеки України затримала громадянина України "Ш.", мешканця м. Шахтарськ Донецької області під час спроби залишити територію нашої держави.

З травня цього року «Ш» брав активну участь у діяльності терористичної організації "ДНР". Він особисто забезпечував доставку зброї та боєприпасів окремим групам терористів, координував функціонування одного з "ключових" блок-постів бойовиків поблизу  Шахтарська.

Встановлено також, що «Ш» брав участь у організації псевдореферендуму на Сході України.

 Громадянина затримано в пункті пропуску через державний кордон України "Нові Яриловичі". "Ш" планував рейсовим автобусом виїхати до однієї з балтійських країн і таким чином намагався уникнути кримінальної відповідальності, усвідомлюючи безперспективність подальшого перебування у лавах терористів.

На даний час стосовно "Ш." здійснюються необхідні слідчі дії, з'ясовуються інших обставини його участі у діяльності терористичної організації.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України