Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Служба безпеки України перехопила телефонні переговори лідерів терористичної організації "ДНР", які вчергове доводять пряму причетність російської сторони до інспірування та ескалації збройного конфлікту на території Донецької та Луганської областей (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
25 липня 2014

Служба безпеки України перехопила телефонні переговори лідерів терористичної організації «ДНР», які вчергове доводять пряму причетність російської сторони до інспірування та ескалації збройного конфлікту на території Донецької та Луганської областей

Зокрема, матеріали доводять, що до реалізації російського сценарію дестабілізації ситуації в Україні безпосередньо причетний заступник секретаря генеральної ради правлячої російської політичної партії «Єдина Росія» Олексій Чеснаков.

Також оприлюднено розмови щодо методів дій терористів у Донецьку. Записи свідчать про готовність бойовиків практично зруйнувати інфраструктуру міста задля досягнення своєї мети.

Увага, ненормативна лексика!

Відео: http://youtu.be/GH-BdpHf7jg

Англійською мовою http://youtu.be/hpHJKaPTlfg

Німецькою мовою http://youtu.be/yCkFHb1fSD0

Французькою мовою http://youtu.be/bW5bMhUgmt8

Польською мовою http://youtu.be/0NOmlemxOvw

Італійською мовою http://youtu.be/91FXoW9-jFg

Японською мовою http://youtu.be/WdeCjhWLD0g.

Іспанською мовою http://youtu.be/qONj2oj_wVY

Турецькою мовою http://youtu.be/xyi2ANo4v0c


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України