Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала завербованого російськими спецслужбами мінометника, який вів вогонь по житлових кварталах Луганська (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
23 липня 2014

Служба безпеки України в рамках АТО затримала наводчика мінометного розрахунку, який разом з іншими терористами обстрілював житлові квартали Луганська.

Встановлено, що громадянин України Смирнов Володимир Олександрович був завербований до бандформувань терористичної організації т.зв. «ЛНР» громадянином РФ Замараєвим Миколою Миколайовичем на прізвисько «Шмига».

За службу на боці терористів російський куратор пообіцяв  Смирнову військовий одяг, житло та 2,5 тис. гривень щомісяця.

Найманець пройшов спеціальну підготовку як наводчик мінометного розрахунку у навчальному центрі,  організованому російськими спецслужбами у Луганську на базі гуртожитків  університету, де його інструкторами були  військовослужбовці РФ.

За здобутими СБУ даними, 17 липня ц.р. разом з чотирма бойовиками Смирнов, виконуючи роль коректувальника вогню, із встановлених у луганському мікрорайоні  Мирний 122-мм мінометів обстріляли житловий квартал обласного центру Степний. У результаті обстрілу було поранено військовослужбовців ЗС України та пошкоджено бойову машину  сил АТО.

Службою безпеки України стосовно бойовика зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та ч.1 ст. 263 Кримінального Кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Прес-центр СБ України

Відео: http://youtu.be/y7NsSRkbFtQ


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України