Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала мешканця Артемівська, якому терористи доручили прослуховувати переговори українських пілотів та стежити за блокпостами ЗСУ (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
23 липня 2014

Служба безпеки України викрила й затримала в Артемівську місцевого мешканця, який незаконно збирав та передавав терористам на Сході України інформацію про пересування та дислокацію підрозділів ЗС України в зоні АТО.

Громадянин України Правденко Дмитро Миколайович за вказівкою одного з ватажків терористів Солов’янова С.В. у травні-липні ц.р. незаконно прослуховував радіопереговори ЗС України. Він також спостерігав за пересуванням українських військовиків та передавав ці відомості бандформуванням, які вели обстріл позицій сил АТО та збивали українські літаки.

Після того, як українські військові підрозділи витіснили бойовиків з Артемівська, Правденко залишився у місті і продовжував шпигувати на користь терористів.

У зловмисника вилучено модернізовану радіостанцію, інші речові докази його протиправної діяльності, він визнав свою провину. Матеріали передані слідчим СБУ для відкриття кримінального провадження за ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

 

Відео: http://youtu.be/M5BGJ6ltNgU


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України