Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Завершено досудове розслідування щодо російської диверсантки "Багіри"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 липня 2014

21 липня ц.р. СБУ завершила досудове розслідування та  скерувала до суду обвинувальний акт стосовно громадянки Росії  М. Коледи (позивний «Багіра»),  яка вчиняла протиправні дії для дестабілізації ситуації у південних областях України.

Зловмисниця, перебуваючи на території Херсонської і Миколаївської областей,  намагалась організувати масові заворушення  із застосуванням насильства, захопленням адміністративних будівель та споруд.

8 квітня ц.р. росіянка була затримана правоохоронцями. У неї було вилучено травматичний пістолет, переобладнаний під стрільбу бойовими патронами та методичні рекомендації для підготовки диверсійних груп.

Досудове розслідування за ст. 294 (масові заворушення) ст.263 (незаконне поводження зі зброєю) здійснювалось слідчими СБУ.

За вчинення таких злочинів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України