Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ захопила групу терористів, які готували теракти в Одесі
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 липня 2014

 

 

 

Служба безпеки України упередила вчинення в Одесі терактів у місцях масового скупчення людей та проти політиків з використанням саморобних вибухових пристроїв.

У ніч з 21 на 22 липня ц.р співробітники СБУ затримали  п’ятьох громадян України, учасників терористичної організації, яка ставила за мету дестабілізацію ситуації в регіоні. Раніше вони вже вчиняли підрив банківських установ у місті.  Зловмисники також готувалися знищити будівлі військових комісаріатів в Одесі.

Встановлено, що затримані координували свої дії з ватажками терористів, які беруть участь у бойових діях проти сил АТО на сході України.

У ході обшуків у членів терористичної групи вилучено елементи вибухових пристроїв, вибухову суміш, засоби травмування людей під час вибуху (металеві кулі, подрібнені цвяхи тощо), сепаратистську символіку.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 258 Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України