Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Здобуті СБУ переговори терористів підтверджують отримання з Росії зенітно-ракетного комплексу "Бук-М" разом з російським екіпажем
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
18 липня 2014

Голова СБУ Валентин Наливайченко на брифінгу оприлюднив докази того, що терористи отримали із Росії зенітно-ракетний комплекс "Бук-М" разом із екіпажем, що підтверджується перехопленими розмовами терористів.

"Кримінальне провадження за фактом збиття авіалайнера, що мало місце над територією України, розпочате слідчим управлінням СБУ за статтею "Терористичний акт". Пасажирський авіалайнер був збитий ракетою із ЗРК "Бук-М", що разом з екіпажем був переправлений з території Росії. Цьому є докази", - сказав Наливайченко.

Він наголосив, що Служба безпеки України має намір домагатися ідентифікації екіпажу зенітно-ракетного комплексу, яким був збитий цивільний малайзійський лайнер.

"Для нас зараз найголовніше встановити, в тому числі через міжнародні інституції (під час заслуховування на спеціальних засіданнях і в ООН, і в ОБСЄ), від російської сторони отримати прізвища всіх трьох членів екіпажу - російських військовослужбовців - які безпосередньо управляли ЗРК "Бук-М" і які безпосередньо натиснули на гашетку і запустили ракету проти мирного пасажирського літака", - заявив Наливайченко.

 

 

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=YgdqdklrqDA

Субтитри англійською мовою: https://www.youtube.com/watch?v=MVAOTWPmMM4&list=UURxyjhmvBewJIRb2yku5EuQ

Субтитри німецькою мовою: http://youtu.be/Bg99JtZ7DTE

Субтитри турецькою мовою: http://youtu.be/FNwZyJ5jLWI

Субтитри французькою мовою: http://youtu.be/e4f9oBN6P0A

Субтитри італійською мовою: http://youtu.be/FAlUCme7S7s

Субтитри словацькою мовою: http://youtu.be/b2jatESYIVI

Субтитри іспанською мовою: http://youtu.be/4y9m9iVZ54Y

Субтитри польською мовою: http://youtu.be/EXQIkbvD19k

Субтитри японською мовою: http://youtu.be/Mv10jgQqGD8

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України