Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Слов'янську сили АТО виявили покинутий бойовиками склад боєприпасів російського виробництва
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
17 липня 2014

 

 

в/ч 33859, м.Єйськ, Краснодарський край РФ (726-й учбовий центр ППО ЗС РФ)

 

У м. Слов’янськ Донецької області триває розмінування території міста та її звільнення від боєприпасів та вибухонебезпечних предметів. Ці заходи здійснюють фахівці вибухотехнічної служби МВС, співробітники Служби безпеки України та бійці спецпідрозділу МВС "Сокіл".

15 липня ц.р. у навчальних корпусах Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету правоохоронці виявили та знешкодили залишені бойовиками терористичних організацій склад боєприпасів. Виявлено 24 ящики зі снарядами калібру 37 мм, а також понад сотню порожніх ящиків від боєприпасів для різних видів зброї: переносних зенітно-ракетних комплексів, наступальних та оборонних гранат, гранат для підствольних гранатометів стрілецької зброї тощо. У деяких ящиках знайдено пакувальні листки, у яких вказано походження цих боєприпасів, номери російських військових частин, а також прізвища відповідальних за їхнє зберігання військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації.

Наразі Служба безпеки України вживає заходи щодо встановлення осіб, причетних до ввезення вказаних боєприпасів на територію України.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України