Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


ЗАЯВА СБУ
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
10 липня 2014

Служба безпеки України поділяє позицію Генеральної прокуратури нашої держави щодо гідного вшанування пам’яті наших сестер та братів, які віддали своє життя у боротьбі зі злочинним режимом, забезпечення рівності всіх без винятку перед Законом, а також необхідності нормалізації ситуації в місті Києві.

На звернення Генерального прокурора України Віталія Яреми СБУ вживає невідкладних заходів для сприяння правоохоронним органам з метою відновлення правопорядку в Києві. Українська спецслужба сконцентрована на протидії іноземним спецслужбам у намаганнях дискредитувати патріотичні організації України, а також злочинним спробам корумпованих «політиків» «приватизувати» Майдан.

Усі матеріали задокументованої протиправної та провокаційної діяльності передаються для правового реагування до органів внутрішніх справ та прокуратури.

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України