Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала одного з близьких зв'язків "Стрілка"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
6 липня 2014

06 липня ц.р. Департаментом контррозвідки спільно з УСБУ в Херсонській області на ПП «Чонгар» було припинено протиправну діяльність одного з керівників бойовиків так званої «ДНР» громадянина України Ковальчука Володимира Володимировича, 30.04.1967 р.н., на прізвисько «Сосна», який є близьким зв'язком керівника терористів «Стрілка».

Затримання терориста відбулося під час спроби перетину ним адміністративного кордону між АРК та материковою частиною України.

«Сосна» - активний співучасник організації т.зв. «Донецької народної республіки». Брав участь в бойових діях на боці сепаратистів в Донецькому регіоні, здійснював загальну координацію дій інформаторів терористів, узагальнював отриману від них розвідувальну інформацію, передавав її керівництву батальйону «Восток» для використання у діях проти українських силовиків.

Крім цього, «Сосна» намагався організувати вивіз до РФ радіолокаційного комплексу дальнього виявлення «Кольчуга», який захопили терористи у Донецьку, на ВАТ «Топаз».

У травні-червні 2014 року безпосередньо здійснював відправку до таборів ГРУ ГШ ЗС РФ донецьких сепаратистів з метою бойової підготовки останніх.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України