Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Встановлено одного з головних координаторів постачання зброї з Росії терористам на схід України
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
4 липня 2014

Контррозвідка Служби безпеки України встановила причетність кадрового співробітника ГРУ ГШ ЗС РФ, громадянина РФ Травкіна Валерія Юрійовича, до постачання зброї з Росії для бандформувань та найманців у східних регіонах України.

Травкін В.Ю. разом зі своїм поплічником з ГРУ ГШ ЗС РФ на прізвисько «Грек» організовував постачання з Ростовської області Росії важкого озброєння, використовуючи для цього так звані «коридори» на українсько-російському кордоні.

Встановлено також, що він, маючи досвід бойових дій у Чечні, готував  бойовиків для поповнення терористичних організацій у Луганській області.

Службою безпеки з’ясовано, що співробітник іноземної розвідки був одним з організаторів координаційного засідання ватажків терористичних бандформувань «ДНР» та «ЛНР», яке проходило 24 червня у м. Ростов-на-Дону за участю керівництва спецслужб та урядовців РФ. На цьому засіданні російська сторона закликала до повного підпорядкування терористів, бойовиків та найманців, що орудують на сході України, безпосередньо Міністерству оборони РФ.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України