Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Маріуполі затримано групу терористів, які збирали розвіддані про українських військовиків (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
23 червня 2014

Службою безпеки України разом з МВС припинено діяльність групи громадян України, мешканців м. Маріуполя, які надавали сприяння терористичній організації – так званій «Донецькій народній республіці».

Групу з 4 осіб очолювала «народний мер» м. Маріуполя Наталія Грузденко. Метою діяльності групи були збір та передача сепаратистам «ДНР» розвідувальних даних щодо українських підрозділів, які беруть участь в АТО. У подальшому бойовики використовували вказану інформацію для планування збройних нападів на українських військових, обстрілів їх позицій та організації засідок на маршрутах пересування сил АТО.

18-20 червня 2014 року співробітниками Служби усіх членів групи захоплено.

Слідчим відділом УСБУ в Запорізькій області стосовно вказаних осіб зареєстровано кримінальне провадження за ч.1. ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

Відео: http://youtu.be/aVirnCLTlB8

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України