Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ заблокувала банківські рахунки для збору коштів на тероризм
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
4 червня 2014

Службою безпеки України у взаємодії з Державною службою фінансового моніторингу України, виявлено та перекрито джерело фінансування терористичної діяльності на сході держави.

Так, активістом радикальної організації «Луганська гвардія» мешканцем Луганської області «П» було розміщено в соціальних мережах Інтернет заклики до громадян надати фінансову підтримку цій організації для сепаратистських акцій та терористичних актів на території Луганської області. Для цього «П» відкрив три рахунки на фізичну особу в одній із банківських установ.

Відповідно до вимог ч.ч.3, 5 ст.17 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», фінансові операції за банківськими рахунками, які використовував зловмисник, призупинені. Вживаються заходи зі встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України