Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ завершила розслідування кримінальної справи "миколаївського сепаратиста" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
2 червня 2014

У Миколаївській області Служба безпеки України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України стосовно лідера проросійської радикальної організації, який за завданням російських спецслужб активно поширював ідеї  виходу регіону із складу України, організовував та координував сепаратистські заходи.

38-річний мешканець Миколаєва, лідер проросійської радикальної організації «Миколаївський спротив», підбирав активістів з числа жителів обласного центру для агітаційної роботи, спрямованої на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації у Миколаївській області.

За вказівкою своїх кураторів з Автономної республіки Крим та Російської Федерації, у визначений ними час ця радикальна організація брала активну участь у спробах захоплення адміністративних будівель органів влади та місцевого самоврядування.

7 травня ц.р. співробітники СБУ затримали зловмисника у його власній квартирі у Миколаєві. Під час обшуків помешкання знайдено та вилучено перероблений гладкоствольний пістолет калібру 8 мм моделі «ПСШ 65».

Під час допитів затриманий зізнався, що отримував вказівки від громадянина України, який був завербований спеціальними службами Російської Федерації, та брав участь у підривній діяльності проти України.

Обвинувальний акт направлено до обласної прокуратури для подальшого скерування до суду.

 

Прес-центр СБ України

 

 

Відео:http://youtu.be/NOHiB3c7Bi8


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України