Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У зоні проведення АТО припинено несанкціонований політ російського безпілотника
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
30 травня 2014

 

28 травня ц.р. у зоні проведення антитерористичної операції Службою безпеки України у взаємодії з Міністерством оборони України припинено несанкціонований політ безпілотного літального апарату (БПЛА) з невідомою хімічною речовиною.

За попереднім оглядом фахівців, апарат є однією з серійних модифікацій БПЛА «Орлан-10» російського виробництва з парашутною системою приземлення.

БПЛА «Орлан-10» є складовою частиною комплексу повітряної розвідки, спостереження та моніторингу. Використовується державними структурами Росії, зокрема, МО РФ як літак-розвідник, спроможний створювати карти місцевості у форматі 3D та керувати ходом бою. В залежності від модифікації та встановленого модулю, БПЛА «Орлан-10» може нести на борту тепловізор, фотокамеру, геостабілізовану відеокамеру, радіопередавач, ретранслятор.

Наразі здійснюються відповідні технічні та хімічні експертизи.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України