Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала 8 осіб, що їхали до Москви до тренувального табору бойовиків (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
28 травня 2014

 

Служба безпеки України припинила спробу російських спецслужб завербувати громадян з числа мешканців Одещини для вчинення терористичних та диверсійних актів на території Донецької області та м.Одеси.

Майбутні диверсанти планували виїхати до Москви, для проходження відповідної підготовки в одній із законспірованих спецшкіл ГРУ ГШ МО РФ.

Диверсійною групою керував 45-річний громадянин України «Д» - колишній майор ВДВ, інструктор парашутної підготовки. Більшість учасники терористичної групи раніше проходили службу в спецпідрозділах збройних сил.

Під час підготовки до поїздки зловмисники дотримувались заходів суворої конспірації: використовували псевдоніми та розділялися на групи. Після проходження навчання кожному члену групи було обіцяно щомісячну винагороду – 1000 доларів США та окремі «преміальні» по закінченні.

27 травня ц.р. співробітники СБУ затримали 8-х диверсантів на Одеському залізничному вокзалі, у тому числі і їхнього координатора «Д».

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 

Відео: http://youtu.be/mRpfdqegrEM


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України