Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Служба безпеки України ліквідувала потужний канал постачання зброї та вибухівки терористичним групам, що діють на сході країни (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 травня 2014

 

 

 

25 травня ц.р. у ході спецоперації в Бердянському районі Запорізької області співробітники СБУ затримали вантаж стрілецької зброї та вибухівки, яка призначалась для озброєння терористів.

73 ящики з озброєнням були доставлені морським шляхом з окупованої території АР Крим (м.Севастополь).

Під час обшуку схованки, облаштованої терористами, оперативники вилучили 88 автоматів АК 74, 5 кулеметів РПК-74, 3 кулемети ПКМ, 24 гранатомети РПГ-22, 918 гранат РГД, 20880 набоїв.

У ході операції, під час якої зловмисники чинили опір, затримано трьох громадян України, серед яких брат самопроголошеного голови м.Маріуполь, тричі судимий Денис Кузьменко.

Встановлено, що вказану зброю сепаратисти мали намір застосувати під час запланованих терористичних акцій, у тому числі, захопленні морського порту і адміністративних будівель в Бердянську і Миколаєві у день виборів Президента України.   

За наявними даними, одним з організаторів незаконного постачання зброї є колишній очільник СБУ Олександр Якименко, якого Генеральною прокуратурою України оголошено у розшук за масові вбивства у Києві у лютому цього року.

У зв’язку з цим СБУ звертається до міжнародних партнерів з проханням підключитися до пошуку і видачі Якименка О.Г. правоохоронним органам України за пособництво терористичним організаціям.

Прес-центр України

 

 

Відео: http://youtu.be/HW8MFYt-dx0


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України