Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Щодо затриманого російського снайпера розпочато кримінальне провадження (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 травня 2014

Служба безпеки України внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо скоєння громадянином Російської Федерації злочину, передбаченого ч.1 ст.114 Кримінального кодексу України.

Іноземця затримали прикордонники 21 травня ц.р. на залізничній станції «Харків-Пасажирський» під час спроби перетину російсько-українського кордону

У ході додаткового контролю було з’ясовано, що 39-річний громадянин РФ є снайпером і брав участь у військових діях на території Чеченської Республіки.

Під час допиту слідчими СБУ затриманий розповів, що за завданням російської спецслужби прямував до східних областей України для участі в незаконних озброєних формуваннях і перед від’їздом до України пройшов детальний інструктаж у Ростові-на-Доні.

За свою «роботу» він мав отримати винагороду: за вбивство рядового українського військовослужбовця – 100 доларів США, за офіцера – 1000 доларів, а після повернення ще 2000 євро.

Наразі іноземець під вартою. Триває слідство.

Прес-центр СБ України

 

Відео:http://youtu.be/eN7MHeFxDLU


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України