Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ перекрила джерело фінансування тероризму
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
17 травня 2014

Службою безпеки України, у ході здійснення заходів по боротьбі з проявами сепаратизму та фінансування тероризму в Україні, у взаємодії з Державною службою фінансового моніторингу України, виявлено та перекрито джерело фінансування протиправної діяльності на території України.

Так, через банківські рахунки мешканки м. Одеси «З» здійснено спробу перерахувати комерційній структурі у м. Києві 3,93 млн. грн. у якості безповоротної фінансової допомоги. За отриманими даними, зазначені кошти мали бути використані для підготовки масових заворушень та вчинення терористичних актів.

Відповідно до вимог ч.ч. 3, 5 ст. 17 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму», зазначена фінансова операція зупинена СБ України через можливості Державної служби фінансового моніторингу України. Банківські рахунки особи заблоковано, вживаються заходи зі встановлення інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

За вказаним фактом СБ України розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258-5 «фінансування тероризму». Проводиться досудове розслідування.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України