Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Правоохоронні органи буде посилено офіцерами-резервістами
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 травня 2014

Понад двадцять тисяч патріотів – колишніх правоохоронців протягом останніх днів висловили бажання повернутися на службу заради збереження територіальної цілісності України та її незалежності.

Про це повідомив на зустрічі з ветеранами Центру спеціальних операцій перший заступник голови СБУ генерал-лейтенант  Василь Крутов. Він наголосив, що «для протистояння професійним найманцям іноземної держави, які мають багаторічний бойовий досвід і у яких відсутні моральні гальма, необхідне повне задіяння  усіх людських та матеріальних ресурсів».

Віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема висловив вдячність українському народу, який з розумінням поставився до тимчасового скорочення низки соціальних програм задля технічного переоснащення  і підтримки Збройних Сил та силовиків, що протистоять  безпековим загрозам та військовій агресії. «Досвід ветеранів-спецпризначенців зміцнить бойовий дух підрозділів і відсіч ворогу буде рішучою та професійною», -зазначив В. Ярема.

Офіцери-резервісти служитимуть за контрактом. В.Крутов підкреслив, що знайдуться справи й для тих, кому особисто стати до зброї не дозволить вік чи здоров’я: «У бойовому братерстві та готовності служити Вітчизні є великий потенціал спільної перемоги».

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України