Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Затримано двох громадян РФ, які за завданням ФСБ намагались незаконно потрапити до Луганської області (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
9 травня 2014

Службою безпеки України отримано чергові докази безпосередньої участі спецслужб Російської Федерації у подіях, які відбуваються на Сході України.

8 травня ц. р. при спробі незаконного перетину державного кордону України поза пунктом пропуску в Луганській області співробітниками СБУ та Державної прикордонної служби затримано двох громадян РФ, які за завданням російських спецслужб мали взяти участь у заходах екстремістського характеру.

За свідченням одного з затриманих, громадянина РФ С.Запланова, безпосередньо перед від’їздом до України він отримав інструктаж та завдання від співробітника ФСБ РФ, який надав сприяння у перетині державного кордону. Завданням Запланова була участь у акціях «Народного ополчення Донбасу» та збір розвідувальної інформації щодо соціально-політичної ситуації в регіоні та організацій, які діють на території Донеччини та Луганщини, з метою створення «керованої ідеологічної російської позиції» у східних областях України. 

Як розповіли затримані громадяни РФ, вони входять до політичної партії Е.Лімонова «Другая Россия», членів якої російська сторона активно використовує для засилання на територію України в якості, так званих, «ополченців».

Прес-центр СБ України

 

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=Ei0vHt-6nJs

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України