Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ не допустила фінансування терористичної діяльності на Донеччині
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 травня 2014

Служба безпеки України у взаємодії з Державною службою фінансового моніторингу не допустила здійснення фінансової оборудки, яка передбачала перерахування донецькій фірмі великої суми коштів від комерційної структури Міністерства оборони Російської Федерації.

«Головне управління благоустрою військ» (м. Москва) зі свого філіалу у м. Севастополі намагалось перерахувати через один з  банків 100 млн. рублів (31, 94 млн. грн.) на рахунок фірми з ознаками фіктивності у м. Донецьк. Платіж здійснювався як передплата за неіснуючі будівельні роботи. Натомість, за отриманими оперативними даними, зазначені кошти мали бути використані для забезпечення незаконної діяльності терористичних груп на території України та проведення підривних акцій під час святкування Дня Перемоги.

Відповідно до ч. 1. ст. 17 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинних шляхом, або фінансуванню тероризму» незаконні банківські операції були вчасно призупинені. Банківські рахунки фіктивного донецького підприємства заблоковано.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України