Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Встановлено особу одного з ключових учасників злочинної диверсійної групи "Стрєлка"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
2 травня 2014

В рамках Антитерористичної операції СБУ контррозвідкою Служби безпеки України встановлено реальне ім’я та прізвище одного з ключових учасників злочинної диверсійної групи «Стрєлка».

Диверсантом з позивним «Абвер» («Адлер»), який фактично є правою рукою «Стрєлка», є громадянин РФ Здрилюк Сергій Анатолійович. Ця особа має також паспорт громадянина України.

Здрилюк С.А народився 23 липня 1972 року на Вінниччині, тривалий час проживав у Криму.

Саме на території АР Крим він пройшов спеціальну підготовку і 12 квітня 2014 року у складі групи «Стрєлка» прибув у Донецьку область для участі у масштабній диверсійній операції та тероризуванні мирного населення.

Службою безпеки з’ясовано, що «Абвер» разом з членами розвідувально-диверсійної групи у складі понад 30 осіб під командуванням Стрєлкова 13 квітня 2014 року вчинили озброєний напад на співробітників СБУ, під час якого загинув один співробітник СБУ і троє були поранені.

https://www.youtube.com/watch?v=xVDx-TqeWj4

Також встановлено причетність «Абвера» до викрадення у Донецькій області представників ОБСЄ.

http://youtu.be/kkDH6cuxvg4?t=1m55s

В рамках кримінального провадження №22014000000000117 (частина 1 статті 258-3) СБУ вживає усіх заходів для затримання цього злочинця та притягнення його до відповідальності.

Встановлено, що Здрилюк Сергій Анатолійович співпрацює з російською військовою розвідкою вже тривалий час. Був залучений до співробітництва під час проходження служби у підрозділі військової контррозвідки  на території АР Крим. Зібрати доказову базу для притягнення до кримінальної відповідальності за державну зраду на той час не вдалось. З метою, попередження нанесення шкоди державній безпеці через вищенаведені обставини С.Здрилюка у 2003 році було звільнено.

Після звільнення С.Здрилюк проживав в АР Крим, займався підприємницькою діяльністю, згодом працював у підрозділі внутрішньої безпеки Державної податкової адміністрації у м. Севастополі. Через причетність до корупційних схем був звільнений  з податкових органів. Характеризувався як людина без стійких моральних принципів, корисливий, вів аморальний спосіб життя.

У лютому 2014 р. С.Здрилюк отримав громадянство Російської Федерації. На виконання вказівок представників ГРУ  ГШ ЗС РФ у лютому-березні п.р.  приймав активну участь у силових акціях в АР Крим із захоплення військових частин, органів влади та управління.

 

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України