Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Антитерористичний центр при СБ України інформує:
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
2 травня 2014

В ніч на 2 травня в рамках антитерористичної операції було розпочато широкомасштабну операцію по блокуванню м. Слов’янськ. Зокрема, було здійснено одночасний штурм основних незаконних блокпостів озброєних бойовиків.

Силами АТО взято під контроль дев’ять блокпостів на околицях міста Слов’янськ. Поранений боєць внутрішніх військ. На даний час місто Слов’янськ заблоковане силами АТО.

В районі комбікормового заводу м. Слов’янськ здійснено вимушену посадку вертольоту ЗС України Мі24, який ішов парою. Інший вертоліт збито. Один пілот загинув, один захоплений у полон. Бойовиками також було обстріляно вертоліт МНС, який прибув на місце з бригадою медиків для надання допомоги та евакуації. Поранений один з медиків.

Службою безпеки встановлено, що за вказівкою лідера озброєних сепаратистів вживаються заходи щодо збору цивільного населення для використання в якості «живого щита» як у межах міста, так і на блокпостах.

Військовий гелікоптер ЗС України в ході проведення антитерористичної операції під Слов’янськом був збитий декількома пусками ПЗРК (переносний зенітно-ракетний комплекс). Зазначене свідчить, що на території проведення АТО діють підготовлені, висококваліфіковані іноземні військові фахівці, а не місцеві мирні громадяни, які за свідченням російського керівництва мають зброю, придбану в мисливських магазинах.

Крім того, ураження гелікоптера, який знаходився на аеродромі у м. Краматорську, має ідентичні ознаки, оскільки його знищення за оцінками фахівців було здійснено з відстані понад 1,5 км ракетою з противотанкового ракетного комплексу.

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України