Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Харкові затримано лідера сепаратистської організації
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
1 травня 2014

У Харківській області Служба безпеки України викрила й припинила підривну діяльність екстремістської групи, яка для ескалації ситуації в регіоні готувала диверсійні акції під час травневих свят.

Зокрема, учасники групи планували вчинити 9 травня вибухи під час масових заходів з нагоди Дня Перемоги.

30 квітня ц.р. у Харкові у рамках кримінального  провадження за ч.2 ст.109 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади)  СБУ затримала лідера громадського проросійського об’єднання «Великая Русь» Ю.Апухтіна.  

Співробітники СБУ провели обшук у приміщенні обласного осередку цієї організації. У її офісі виявлено та вилучено гранату «Ф-1», пістолет «Зоракі», пристосований для стрільби бойовими набоями, набої, готівку, російську символіку та листівки сепаратистського характеру.

Тривають слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України