Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ: Перемовини членів диверсійної групи свідчать про широкомасштабну військову агресію РФ проти України
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
14 квiтня 2014

Документально підтверджені матеріали Служби безпеки України свідчать про те, що у Східній частині України відбувається широкомасштабна військова агресія Російської Федерації, яка здійснюється силами розвідувально-диверсійних груп ГРУ генштабу збройних сил РФ.

Зазначені групи, використовуючи важке озброєння,  захоплюють будівлі правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Метою діяльності цих диверсійних груп є тероризування місцевого населення, зрив перемовин у форматі Україна-США-ЄС-РФ та знищення українських правоохоронців.

Служба безпеки України здійснює заходи з документування злочинної діяльності зазначених груп, а також інофрмує членів РНБО для використання цієї інформації під час широкомасштабної антитерористичної операції.

Прес-центр СБ України

 

Перемовини членів диверсійної групи ГРУ ГШ ЗС РФ: http://youtu.be/xVDx-TqeWj4

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України