Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Співробітники Управління СБУ в Полтавській області виявили незаконні схованки з боєприпасами
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
2 квiтня 2014

 

Управління Служби безпеки України в Полтавській області вживає заходів з протидії незаконному обігу зброї і боєприпасів на території Полтавщини та попередження проявів терористичного характеру з використанням вогнепальної зброї.

2 квітня ц.р. на території Карлівського району Полтавської області співробітники СБУ спільно з фахівцями ДСНС України в Полтавській області у лісі виявили незаконну схованку з 36 артилерійськими снарядами різного калібру та 5 мінометними мінами часів Великої Вітчизняної війни.

У той же день місцевий мешканець виявив мінометну міну поруч з опорою залізничного мосту у с. Юзьківці Лохвицького району Полтавської області.

Під час огляду місця, неподалік від раніше виявленої міни, співробітники СБУ знайшли предмет, схожий на саморобний запал.

За попередньою оцінкою фахівців НДЕКЦ УМВС України в Полтавській області, запал може бути використаний при ініціюванні вибухового пристрою.

На даний час, співробітниками СБУ та МВС України Полтавській області проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення осіб, які можуть мати причетність до виготовлення саморобного вибухового пристрою.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України