Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала в Одесі диверсійну групу
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 березня 2014

 

 

 

22 березня ц.р. Службою безпеки України в Одесі затримано злочинну диверсійну групу у складі чотирьох осіб, озброєну  автоматами АКС-7,62 та пістолетами. Група планувала здійснити збройний напад на військову частину, дислоковану в Одеській області, та заволодіти вогнепальною зброєю. Зловмисники також планували залучити до протиправної діяльності до ста підготовлених осіб із досвідом військової служби або участі у бойових діях.

Головним завданням диверсантів була дестабілізація соціально-політичної ситуації в Одеському регіоні,  організація масових заворушень сепаратистської спрямованості. Для створення резонансу у ході масових мітингів  планувалась захоплення адміністративних будівель, насильство над цивільним населенням, опір представникам влади із використанням зброї та  вибухових речовин.  

Керівник групи з дотриманням заходів конспірації здійснював  контакти з представниками російських спецслужб в АР Крим.

Прес-центр СБ України

 

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України