Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Затримано військового шпигуна
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
14 березня 2014

 

14 березня ц.р. близько 10 години в районі тимчасового пункту пропуску «Чонгар» затримано громадянина Російської Федерації, що прямував у бік АР Крим.

Під час особистого догляду у затриманого виявлено автомат АКС-74 з 5 магазинами, спорядженими бойовими набоями. Він був  одягнутий у чорну форму спецпризначенця без розпізнавальних знаків.

При собі іноземець мав кілька посвідчень на різні прізвища. Службою безпеки України здобуто документ, який підтверджує, що затриманий є  співробітником військової розвідки збройних сил Російської Федерації.

Встановлено, що громадянин РФ виконував шпигунсько-диверсійні завдання на території Херсонської області.

Управлінням СБ України у Херсонській області здійснюються невідкладні оперативно-слідчі дії зі встановлення спільників порушника.

Відповідні документи у цій справі скеровані до Європейського Суду з прав людини для долучення до доказової бази Заяви № 20958/14, Україна проти Росії, від 13 березня 2014 року.

СБУ приділятиме особливу увагу, щоб усі факти незаконної, небезпечної діяльності, яка грубо порушує Конвенцію про захист прав людини та основоположних свобод, доводились до відома Європейського Суду з прав людини та Ради Безпеки ООН.

Прес-центр СБ Украї


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України