Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ встановила громадянина України, причетного до викрадення коштів з банківських рахунків іноземних та вітчизняних фінансових установ
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 сiчня 2014

СБУ встановили особу громадянина України, протиправна діяльність якого пов’язана з викраденням коштів з рахунків клієнтів іноземних та вітчизняних фінансових установ. Зокрема, правоохоронці встановили його причетність до несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних систем однієї з іноземних банківських установ, у результаті чого в 2008 році було викрадено понад 9 млн. доларів США.

Відомо, що правопорушник був зареєстрований у мережі Інтернет під псевдонімами «4х4» та «Stalin».

У жовтні 2013 року в рамках кримінального провадження співробітники СБУ затримали 38-річного киянина. За місцем його проживання, у приватному будинку, було проведено санкціонований обшук та вилучено спеціальне комп’ютерне обладнання і вогнепальну зброю.

Зловмисник також підозрюється у вчиненні протиправної діяльності, пов’язаної з виготовленням, продажем та використанням скімінгового обладнання (так званих накладок на банкомати), котрі використовують для отримання реквізитів платіжних карток для подальшого незаконного зняття коштів з банківських рахунків громадян України.

Наразі в рамках розпочатого кримінального провадження за ч.4 ст.190 та ч.2 ст.361 Кримінального кодексу України Службою безпеки України здійснюються слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України