Пошук

Розширений пошук


Головна »  »  » 


Голова Служби безпеки України Олександр Якименко привітав співробітників та ветеранів СБУ з Днем незалежності України
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua
24 серпня 2013

Шановні колеги, дорогі ветерани!

 

Від імені керівництва Служби безпеки України прийміть щирі вітання з нагоди всенародного свята нашої держави – Дня незалежності України!

Двадцять два роки минуло з того серпневого дня, як Верховна Рада УСРСР проголосила незалежність України, втіливши в життя споконвічне прагнення Українського народу до національного відродження та духовної свободи, відкривши шлях до економічного зростання й культурного піднесення.

Роки незалежності стали випробувальними для українців на зрілість, мудрість і стійкість. Нині ми усвідомлюємо, що творення держави, її сьогодення та майбутнього, в якому неодмінно пануватимуть суспільний мир та злагода, стабільність і загальне порозуміння – наш спільний обов’язок. Запорукою досягнення цього є самовіддана, звитяжна праця кожного з нас, громадянський мир і взаємоповага.

У цей святковий день бажаю вам,  шановні колеги, дорогі ветерани, міцного здоров’я, добра, благополуччя та затишку у ваших родинах, а найголовніше – єднання заради здобутку найзаповітнішого для всіх нас – процвітання рідної Батьківщини!

Зі святом! Із Днем незалежності!

 

Голова Служби безпеки України

генерал-майор                                                                                  О.Якименко


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України