Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Від молодих художників Буковини - майбутнім офіцерам СБУ. У Національній академії Служби безпеки України відкрито експозицію портретів видатних постатей української історії
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 липня 2013

 

 

 

 

26 липня ц.р. в Національній академії Служби безпеки України урочисто відкрито експозицію художніх робіт випускників факультету образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Участь у відкритті виставки взяли керівництво, науково-педагогічний склад та курсанти Національної академії Служби безпеки України, представники Чернівецького національного університету.

Двадцять портретів видатних постатей української історії вищий учбовий заклад вітчизняної спецслужби отримав у подарунок від Чернівецького національного університету. Це портрети Княгині Ольги, Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Володимира Мономаха, Богдана Хмельницького, Михайла Грушевського та інших видатних державних та військових діячів.

Відкриваючи виставку, ректор Національної академії СБ України генерал-майор Іван Мусієнко наголосив: «Історична доля нашого народу невіддільна від християнських цінностей. Віковічна пам'ять про видатних державників нашої землі карбуватиме в душах випускників впевненість, що вони обрали правильний шлях – служіння державі. Усе найкраще з вікових надбань України, ми впевнені, буде втілено в патріотизмі та духовній єдності колективу Академії, збагаченні інтелектуального й духовного потенціалу Служби безпеки України».

Перший ректор Національної академії СБ України (1992-2003 рр.) Володимир Сідак подякував авторам художніх робіт, студентам та випускникам Чернівецького національного університету. Він зазначив, що це вагомий подарунок від студентів-митців майбутнім офіцерам.

Відкриття експозиції відбулось за сприяння Управління СБ України у Чернівецькій області та приурочено знаменній даті – 1025-річчю хрещення Київської Русі.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України