Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


До кримінальної відповідальності притягнуто трьох учасників хакерського угрупування, яке створювало і розповсюджувало шкідливе програмне забезпечення
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
5 липня 2013

Вироком Печерського районного суду м.Києва до кримінальної відповідальності притягнуто трьох учасників організованого злочинного угрупування, яке створювало та розповсюджувало шкідливе програмне забезпечення«Carberp» для несанкціонованого втручання у автоматизовані системи обробки інформації кредитно-фінансових установ та подальшого викрадення коштів з рахунків їхніх клієнтів.

У березні ц.р. у різних регіонах України та Росії у результаті багатоходової спеціальної операції співробітники Служби безпеки України у взаємодії з Федеральною службою безпеки Росії припинили протиправну діяльність міжнародного злочинного угруповання. Того ж дня в Одесі було затримано і організатора ОЗУ – громадянина Росії. У результаті затримання було вилучено високотехнологічне комп’ютерне обладнання, призначене для втручання в роботу фінансових установ.

У ході досудового слідства, яке здійснював слідчий відділ ГУ СБ України у м.Києві та Київській області, вину учасників угрупування було повністю доведено, а матеріали кримінального провадження скеровано до Печерського районного суду м.Києва.

21 червня ц.р. рішенням суду трьох учасників ОЗУ, у томі числі і організатора угрупування, визнано винними у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст.361-1 (створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут, вчинені за попередньою змовою групою осіб)Кримінального кодексу України. Їх засуджено до 5 років позбавлення волі з відстрочкою 3 роки.

Прес-центр СБ України

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України