Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБ України порушено кримінальну справу за фактом замаху на розтрату державних коштів на суму 405 мільйонів доларів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
5 липня 2011

5 липня ц.р. Головним слідчим управлінням СБ України порушено кримінальну справу за фактом вчинення колишніми службовими особами Кабінету Міністрів України, Промислово-фінансової корпорації «Єдині Енергетичні Системи України» та компанії «United Energy International Limited» за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання службовим становищем замаху на розтрату коштів державного бюджету України в особливо великих розмірах на загальну суму 405 млн. дол. США, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України.

Приводом для порушення кримінальної справи стали звернення Прем’єр-міністра України від 23.06.2011р. та від 29.06.2011р. до Служби безпеки України, а також звернення Міністра оборони РФ Сердюкова А.Е. до Уряду України від 10.06.2011р.

У ході розслідування кримінальної справи встановлюються всі службові особи, причетні до скоєного злочину.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України