Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Командири однієї з частин Нацгвардії вивозили з району АТО військову техніку, списуючи її на бойові втрати
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
23 вересня 2015

Службою безпеки України спільно з військовою прокуратурою виявлено факт зловживання своїми посадовими обов’язками керівниками однієї з військових частин Національної гвардії України.

Правоохоронці задокументували неправомірне списання на бойові втрати військового майна і техніки, яка насправді була вивезена з району проведення антитерористичної операції та прихована на території Одеської області в одній з військових частин.

Ці дії військовослужбовців призвели до нанесення великої матеріальної шкоди державі.

Тривають невідкладні процесуальні заходи у рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем).

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України