Пошук

Розширений пошук
Головна » 


Консультативний центр для учасників АТО
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.

Наказом Голови Служби безпеки України Василя Грицака у відомстві створено Консультативний центр для учасників антитерористичної операції.

 

Центр функціонуватиме як постійно діюча робоча група фахівців різних підрозділів СБУ, які надаватимуть громадянам, котрі брали участь в АТО, та членам їх сімей роз’яснення з питань їхнього соціального захисту, пільг і гарантій, передбачених законодавством.

У рамках взаємодії СБУ з установами соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, волонтерськими організаціями співробітники Центру розяснять механізми вирішення питань, з якими звернуться учасники АТО.

 

Контакти: м.Київ, вул. Ірининська 6. каб. № 404. тел.: 255-84-09; 256-90-76, електронна скринька: pravoato@ssu.gov.ua

 

 

Нормативно-правові акти з питань соціального захисту осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

 

 

Пільги та гарантії, категорії осіб, які мають на них право.

 

 

Відгуки про роботу Консультативного центру для учасників антитерористичної операції

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України