Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ блокувала відшкодування податків підприємству, що фінансувало "ДНР"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
31 серпня 2015

Співробітники Служби безпеки України попередили відшкодування 44 мільйонів гривень податку на додану вартість (ПДВ) підприємству, що продовжує працювати на території тимчасово окупованій терористичною організацією "ДНР".

Користуючись українською перереєстрацією, підприємство подало документи на відшкодування ПДВ. Співробітники спецслужби з’ясували, що його виробничі потужності продовжують працювати у Донецьку. Підприємство регулярно сплачує "податки" до т.зв. "бюджету ДНР". Тож частина відшкодованого ПДВ була б спрямована на фінансування терористів.

Співробітники СБ України зупинили відшкодування коштів донецькій компанії у Державному казначействі України. СБУ також поінформувала Державну фіскальну службу для проведення перевірки законності декларування ПДВ цим підприємством

Нагадаємо, що відповідно до положень Бюджетного кодексу України здійснення витрат державного бюджету відбудеться тільки після повернення тимчасово окупованих терористами територій під контроль української влади.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України