Пошук

Розширений пошук


















За номером 0-800-501-482 громадяни можуть звернутися до Служби безпеки України в разі наявності інформації щодо корупційних дій з боку державних службовців


Новини

22 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує
22 квiтня 2014
Службою безпеки України вилучено понад 1 мільйон бойових набоїв
Служба безпеки України вилучила з незаконного обігу понад 1 мільйон набоїв іноземного виробництва загальною вагою 12 тонн.
22 квiтня 2014
У Черкаській області СБУ викрила привласнення півтора мільйона гривень з коштів, виділених державою до 200-річчя від дня народження Т.Шевченка
Служба безпеки України викрила факт незаконного заволодіння державними коштами, виділеними для відзначення 200-річчя від дня народження Т.Шевченка. Службові особи одного зі столичних приватних підприємств привласнили півтора мільйона гривень, на які мав бути відремонтований Канівський будинок культури.
22 квiтня 2014
СБУ ліквідувала конвертаційний центр з обігом понад 100 мільйонів гривень
У Сумській області Служба безпеки України спільно з ГУ Міндоходів викрила протиправну діяльність організованого злочинного угрупування, котре через 30 фіктивних підприємств надавало незаконні послуги з переведення коштів у готівку.
22 квiтня 2014
На Одещині СБУ затримано посадовця Державної фінансової інспекції за хабарництво
Співробітниками Управління СБУ в Одеській області викрили протиправну діяльність посадовця Державної фінансової інспекції в Одеській області, який вимагав та одержав 8 тисяч доларів США від директора одного з держпідприємств.
21 квiтня 2014
СБУ зірвала підривну акцію спецслужб Російської Федерації
Контррозвідкою Служби безпеки України викрито і припинено розвідувально-підривну акцію спецслужб Російської Федерації, спрямовану на шкоду міжнародному іміджу нашої держави.
20 квiтня 2014
Щодо збройної провокації у Пасхальну ніч біля м.Слов'янськ
Озброєні правопорушники та диверсанти, які тероризують місцеве населення у м. Слов'янськ, у ніч з 19 на 20 квітня вдалися до цинічної провокації. В результаті інсценування зовнішнього нападу на блок-пост і розстрілу кількох автомобілів загинула людина.
19 квiтня 2014
Служба безпеки України розслідує злочин антисемітського характеру у Донецькій області з метою притягнення до відповідальності замовників
У зв'язку з поширенням у Донецьку листівок провокаційного антисемітського характеру від імені самопроголошеної "Донецької народної республіки", Служба безпеки України розслідує ці факти. Замовники та виконавці вчинили правопорушення, які караються згідно з українським та міжнародним законодавством. Служба безпеки України долучила ці матеріали до кримінального провадження, розпочатого за фактом посягань на територіальну цілісність України та масових заворушень у Донецькій області.
18 квiтня 2014
З березня 2014 року Служба безпеки України вилучила з незаконного обігу 695 одиниць вогнепальної зброї
У березні-квітні ц.р. Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами провела 155 спецоперацій з вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. У результаті цих заходів було припинено 92 факти незаконного обігу засобів ураження, ліквідовано 9 каналів їхнього контрабандного постачання на територію України, вилучено 695 одиниць зброї, понад 1 млн. 52 тис. набоїв, 215,42 кг вибухових речовин, 573 вибухові пристрої: гранати, міни, тощо.
18 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує
17 квiтня 2014
Розшукується російський диверсант
Службою безпеки України встановлено особу члена диверсійної групи громадянина Російської Федерації Ігоря Бєзлєра, 1965 року народження. За достовірними даними, до 2002 року І. Бєзлєр проходив службу в підрозділах ГРУ ГШ ЗС РФ, закінчив службу у званні підполковник. Після цього був направлений до України.
17 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує
16 квiтня 2014
РОЗШУК!
Службою безпеки України розшукується громадянин Російської Федерації Ігор Іванович Стрєлков, щодо якого розпочато кримінальне провадження за фактом організації умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведення диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних областей України.
16 квiтня 2014
Служба безпеки України затримала громадянина "К" за спроби організації масових заворушень та залякування мирного населення у Харкові
Під час перебування у квітні ц.р. у м.Сімферополі мешканець Харківської області був завербований кадровим співробітником ГРУ ГШ ЗС РФ, який діє з території АР Крим. Завербованому громадянину ставилися завдання щодо проведення підривних акцій на території України, дестабілізації ситуації у східних та південних регіонах України, а також тероризування мирного населення.
16 квiтня 2014
Переговори між членами диверсійної групи ГРУ ГШ ЗС РФ щодо блокування підрозділів ЗС України та захоплення будівель МВС України
Перехоплені СБУ переговори між російськими диверсантами свідчать про те, що диверсійними акціями на Сході України відверто керують кадрові офіцери російської військової розвідки, даючи цинічні команди "відкривати вогонь на ураження" в бік українських військових.
16 квiтня 2014
СБ України затримала одного з організаторів масових заворушень у Луганську
Співробітники Служби безпеки України затримали громадянина України "О", який за завданням російської спецслужби, 6-10 квітня ц.р. організував масові заворушення в м. Луганськ, що супроводжувалися насильством, погромами, підпалами, захопленням адміністративних будівель.

Міжнародна конференція

Міжнародна конференція "Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб"

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

0-800-501-482

ЗМІ про СБ України

Крутов: Українські силовики не порушують "женевські домовленості"
Наливайченко розповів подробиці проведення антитерористичної операції
Шпигуни на прицілі. Територію України заполонили іноземні диверсанти
СБУ объявила о задержании диверсанта
Росія прислала в Україну сотні диверсантів

Запрошуємо до обговорення

Аналітично-довідкові матеріали щодо реформування сектору безпеки держави

Два століття з Кобзарем

Двісті років неканонічному Шевченку

.

.



Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України