Пошук

Розширений пошук


За номером 0-800-501-482 громадяни можуть звернутися до Служби безпеки України в разі наявності інформації щодо корупційних дій з боку державних службовців


Новини

20 квiтня 2014
Щодо збройної провокації у Пасхальну ніч біля м.Слов'янськ
Озброєні правопорушники та диверсанти, які тероризують місцеве населення у м. Слов'янськ, у ніч з 19 на 20 квітня вдалися до цинічної провокації. В результаті інсценування зовнішнього нападу на блок-пост і розстрілу кількох автомобілів загинула людина.
19 квiтня 2014
У Житомирі «Правий сектор» добровільно передав Службі безпеки України 21 ящик із «коктейлями Молотова»
На виконання положень Женевських угод у частині добровільного роззброєння, а також у результаті комплексу вжитих правоохоронцями профілактичних заходів осередок «Правого сектору» у Житомирській області погодився добровільно здати обласному управлінню Служби безпеки України 21 ящик із пляшками (т.зв. «коктейлі Молотова») та дві 50-літрові бочки із вже готовою вогнезаймистою сумішшю.
19 квiтня 2014
Служба безпеки України розслідує злочин антисемітського характеру у Донецькій області з метою притягнення до відповідальності замовників
У зв'язку з поширенням у Донецьку листівок провокаційного антисемітського характеру від імені самопроголошеної "Донецької народної республіки", Служба безпеки України розслідує ці факти. Замовники та виконавці вчинили правопорушення, які караються згідно з українським та міжнародним законодавством. Служба безпеки України долучила ці матеріали до кримінального провадження, розпочатого за фактом посягань на територіальну цілісність України та масових заворушень у Донецькій області.
18 квiтня 2014
Український десантник 25 бригади ВДВ розповів, як їх вербував полковник ГРУ ГШ ЗС РФ
Діями озброєних осіб, які незаконно утримували військовослужбовців 25-ої окремої повітряно-десантної бригади ВДВ ЗС України у м. Слов'янськ, керував полковник ГРУ ГШ ЗС РФ Стрєлков І.І.
18 квiтня 2014
З березня 2014 року Служба безпеки України вилучила з незаконного обігу 695 одиниць вогнепальної зброї
У березні-квітні ц.р. Служба безпеки України спільно з іншими правоохоронними органами провела 155 спецоперацій з вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. У результаті цих заходів було припинено 92 факти незаконного обігу засобів ураження, ліквідовано 9 каналів їхнього контрабандного постачання на територію України, вилучено 695 одиниць зброї, понад 1 млн. 52 тис. набоїв, 215,42 кг вибухових речовин, 573 вибухові пристрої: гранати, міни, тощо.
18 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує
17 квiтня 2014
Розшукується російський диверсант
Службою безпеки України встановлено особу члена диверсійної групи громадянина Російської Федерації Ігоря Бєзлєра, 1965 року народження. За достовірними даними, до 2002 року І. Бєзлєр проходив службу в підрозділах ГРУ ГШ ЗС РФ, закінчив службу у званні підполковник. Після цього був направлений до України.
17 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує
16 квiтня 2014
РОЗШУК!
Службою безпеки України розшукується громадянин Російської Федерації Ігор Іванович Стрєлков, щодо якого розпочато кримінальне провадження за фактом організації умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведення диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних областей України.
16 квiтня 2014
Служба безпеки України затримала громадянина "К" за спроби організації масових заворушень та залякування мирного населення у Харкові
Під час перебування у квітні ц.р. у м.Сімферополі мешканець Харківської області був завербований кадровим співробітником ГРУ ГШ ЗС РФ, який діє з території АР Крим. Завербованому громадянину ставилися завдання щодо проведення підривних акцій на території України, дестабілізації ситуації у східних та південних регіонах України, а також тероризування мирного населення.
16 квiтня 2014
Переговори між членами диверсійної групи ГРУ ГШ ЗС РФ щодо блокування підрозділів ЗС України та захоплення будівель МВС України
Перехоплені СБУ переговори між російськими диверсантами свідчать про те, що диверсійними акціями на Сході України відверто керують кадрові офіцери російської військової розвідки, даючи цинічні команди "відкривати вогонь на ураження" в бік українських військових.
16 квiтня 2014
СБ України затримала одного з організаторів масових заворушень у Луганську
Співробітники Служби безпеки України затримали громадянина України "О", який за завданням російської спецслужби, 6-10 квітня ц.р. організував масові заворушення в м. Луганськ, що супроводжувалися насильством, погромами, підпалами, захопленням адміністративних будівель.
16 квiтня 2014
Служба безпеки України затримала чергового диверсанта - агента військової розвідки Росії
14 квітня 2014 року у м. Мелітополь співробітники контррозвідки СБ України затримали громадянина України "К", який прямував до Луганська для виконання диверсійного завдання російської військової розвідки.
15 квiтня 2014
СБУ затримала у Києві наркоділка з 0,5 кг опію
Служба безпеки України викрила і припинила протиправну діяльність осіб, які підозрюються у незаконному перевезенні, пересиланні, виготовленні та збуті особливо небезпечного наркотичного засобу - опію екстракційного.
15 квiтня 2014
У Київській області Служба безпеки України вилучила з незаконного обігу вогнепальну зброю та різнокаліберні набої
14 квітня у Боярці співробітники СБУ спільно з МВС України затримали 24-річного громадянина України, мешканця Васильківського району Київської області. Правоохоронці вилучили у нього карабін АКС "ФОРТ-201", малокаліберну нарізну гвинтівку "ТОЗ-99", карабін "ТОЗ-122" з оптичним пристроєм та 65 набоїв калібрів 5,65мм, 5,45мм, 7,62мм.
15 квiтня 2014
СБУ відкрила кримінальне провадження стосовно російського банку за фактом фінансуванням тероризму
Служба безпеки України встановила, що фінансування терористичних груп на Сході України відбувається з використанням активів російської банківської установи. Розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб одного з російських банків, які організували та здійснюють забезпечення коштами терористів, що під гаслами проросійського сепаратизму діють у східних областях України.

Міжнародна конференція

Міжнародна конференція "Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб"

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

0-800-501-482

ЗМІ про СБ України

Наливайченко розповів подробиці проведення антитерористичної операції
Шпигуни на прицілі. Територію України заполонили іноземні диверсанти
СБУ объявила о задержании диверсанта
Росія прислала в Україну сотні диверсантів

Запрошуємо до обговорення

Аналітично-довідкові матеріали щодо реформування сектору безпеки держави

Два століття з Кобзарем

Двісті років неканонічному Шевченку

.

.Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України