Пошук

Розширений пошук


За номером 0-800-501-482 громадяни можуть звернутися до Служби безпеки України в разі наявності інформації щодо корупційних дій з боку державних службовців


Новини

24 квiтня 2014
Служба безпеки України попередила контрабанду культурних цінностей
24 квітня ц.р. на території митного поста "Покрівка" Сумської митниці співробітники СБУ затримали двох громадян України, які намагалися контрабандним шляхом переправити з України до Росії предмети культурної спадщини. При затриманні зловмисники чинили опір правоохоронцям, намагалися втекти з місця подій.
24 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує: Силами МВС та МО в Слов'янську деблоковані 3 блокпоста
У ході проведення антитерористичної операції, підрозділами МВС та МО деблоковані і знищені три блокпоста незаконних збройних формувань в північно-східній частині міста Слов'янська Донецької області.
24 квiтня 2014
До вбивства депутата Горлівської міської ради В.Рибака причетна так звана група офіцера ГРУ "Стрілка"
Службою безпеки України встановлено причетність до вбивства депутата Горлівської міської ради Володимира Рибака так званої групи "Стрілка", що діє у Донецькій області, та громадянина РФ, підполковника ГРУ Ігоря Бєзлєра.
24 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує
23 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує
Всупереч рішенню про амністію, у Донецькій та Луганській областях зловмисники, а фактично справжні кримінальні злочинці, продовжують вбивати людей, утримувати адміністративні будівлі, захоплювати заручників і здійснювати звірячі тортури над ними.Виконуючи рішення Женевських домовленостей, усі незаконні збройні формування та окремі громадяни, які протиправно озброїлися, повинні зупинитися і скласти зброю. В іншому випадку правоохоронні органи будуть використовувати всі сили, засоби та можливості для припинення злочинних діянь та відновлення законності і громадської безпеки.
23 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує: Силами спецпідрозділів МВС України місто Святогірськ звільнене від незаконного збройного угруповання сепаратистів
Сьогодні протягом дня проведені заходи щодо забезпечення громадської безпеки у м. Святогірськ Донецької області. Ці заходи були здійснені силами спецпідрозділів МВС України в рамках антитерористичної операції для локалізації правопорушників зі зброєю у м. Слов'янськ та недопущення здійснення злочинів в інших населених пунктах Донецької області.
23 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує
22 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує
22 квiтня 2014
Службою безпеки України вилучено понад 1 мільйон бойових набоїв
Служба безпеки України вилучила з незаконного обігу понад 1 мільйон набоїв іноземного виробництва загальною вагою 12 тонн.
22 квiтня 2014
У Черкаській області СБУ викрила привласнення півтора мільйона гривень з коштів, виділених державою до 200-річчя від дня народження Т.Шевченка
Служба безпеки України викрила факт незаконного заволодіння державними коштами, виділеними для відзначення 200-річчя від дня народження Т.Шевченка. Службові особи одного зі столичних приватних підприємств привласнили півтора мільйона гривень, на які мав бути відремонтований Канівський будинок культури.
22 квiтня 2014
СБУ ліквідувала конвертаційний центр з обігом понад 100 мільйонів гривень
У Сумській області Служба безпеки України спільно з ГУ Міндоходів викрила протиправну діяльність організованого злочинного угрупування, котре через 30 фіктивних підприємств надавало незаконні послуги з переведення коштів у готівку.
22 квiтня 2014
На Одещині СБУ затримано посадовця Державної фінансової інспекції за хабарництво
Співробітниками Управління СБУ в Одеській області викрили протиправну діяльність посадовця Державної фінансової інспекції в Одеській області, який вимагав та одержав 8 тисяч доларів США від директора одного з держпідприємств.
21 квiтня 2014
СБУ зірвала підривну акцію спецслужб Російської Федерації
Контррозвідкою Служби безпеки України викрито і припинено розвідувально-підривну акцію спецслужб Російської Федерації, спрямовану на шкоду міжнародному іміджу нашої держави.

Міжнародна конференція

Міжнародна конференція "Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб"

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

0-800-501-482

ЗМІ про СБ України

Крутов: Українські силовики не порушують "женевські домовленості"
Наливайченко розповів подробиці проведення антитерористичної операції
Шпигуни на прицілі. Територію України заполонили іноземні диверсанти
СБУ объявила о задержании диверсанта
Росія прислала в Україну сотні диверсантів

Запрошуємо до обговорення

Аналітично-довідкові матеріали щодо реформування сектору безпеки держави

Два століття з Кобзарем

Двісті років неканонічному Шевченку

.

.Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України