Пошук

Розширений пошук


За номером 0-800-501-482 громадяни можуть звернутися до Служби безпеки України в разі наявності інформації щодо корупційних дій з боку державних службовців


Новини

17 квiтня 2014
Анонс!
18 квітня ц.р. о 12:00 за адресою вул. Володимирська, 35 відбудеться брифінг Антитерористичного центру при СБ України. Акредитація для ЗМІ до 11:20 за телефонами 279-30-40, 255-51-86.
17 квiтня 2014
Розшукується російський диверсант
Службою безпеки України встановлено особу члена диверсійної групи громадянина Російської Федерації Ігоря Бєзлєра, 1965 року народження. За достовірними даними, до 2002 року І. Бєзлєр проходив службу в підрозділах ГРУ ГШ ЗС РФ, закінчив службу у званні підполковник. Після цього був направлений до України.
17 квiтня 2014
Антитерористичний центр при СБ України інформує
16 квiтня 2014
РОЗШУК!
Службою безпеки України розшукується громадянин Російської Федерації Ігор Іванович Стрєлков, щодо якого розпочато кримінальне провадження за фактом організації умисного вбивства та вчинення дій на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності України, проведення диверсійно-підривної діяльності, а також організації масових заворушень на території східних областей України.
16 квiтня 2014
Служба безпеки України затримала громадянина "К" за спроби організації масових заворушень та залякування мирного населення у Харкові
Під час перебування у квітні ц.р. у м.Сімферополі мешканець Харківської області був завербований кадровим співробітником ГРУ ГШ ЗС РФ, який діє з території АР Крим. Завербованому громадянину ставилися завдання щодо проведення підривних акцій на території України, дестабілізації ситуації у східних та південних регіонах України, а також тероризування мирного населення.
16 квiтня 2014
Переговори між членами диверсійної групи ГРУ ГШ ЗС РФ щодо блокування підрозділів ЗС України та захоплення будівель МВС України
Перехоплені СБУ переговори між російськими диверсантами свідчать про те, що диверсійними акціями на Сході України відверто керують кадрові офіцери російської військової розвідки, даючи цинічні команди "відкривати вогонь на ураження" в бік українських військових.
16 квiтня 2014
СБ України затримала одного з організаторів масових заворушень у Луганську
Співробітники Служби безпеки України затримали громадянина України "О", який за завданням російської спецслужби, 6-10 квітня ц.р. організував масові заворушення в м. Луганськ, що супроводжувалися насильством, погромами, підпалами, захопленням адміністративних будівель.
16 квiтня 2014
Служба безпеки України затримала чергового диверсанта - агента військової розвідки Росії
14 квітня 2014 року у м. Мелітополь співробітники контррозвідки СБ України затримали громадянина України "К", який прямував до Луганська для виконання диверсійного завдання російської військової розвідки.
15 квiтня 2014
СБУ затримала у Києві наркоділка з 0,5 кг опію
Служба безпеки України викрила і припинила протиправну діяльність осіб, які підозрюються у незаконному перевезенні, пересиланні, виготовленні та збуті особливо небезпечного наркотичного засобу - опію екстракційного.
15 квiтня 2014
У Київській області Служба безпеки України вилучила з незаконного обігу вогнепальну зброю та різнокаліберні набої
14 квітня у Боярці співробітники СБУ спільно з МВС України затримали 24-річного громадянина України, мешканця Васильківського району Київської області. Правоохоронці вилучили у нього карабін АКС "ФОРТ-201", малокаліберну нарізну гвинтівку "ТОЗ-99", карабін "ТОЗ-122" з оптичним пристроєм та 65 набоїв калібрів 5,65мм, 5,45мм, 7,62мм.
15 квiтня 2014
СБУ відкрила кримінальне провадження стосовно російського банку за фактом фінансуванням тероризму
Служба безпеки України встановила, що фінансування терористичних груп на Сході України відбувається з використанням активів російської банківської установи. Розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб одного з російських банків, які організували та здійснюють забезпечення коштами терористів, що під гаслами проросійського сепаратизму діють у східних областях України.
15 квiтня 2014
Встановлено особу ватажка російської диверсійної групи, яка тероризує мирне населення у Слов'янську
Служба безпеки України встановила особу ватажка російської диверсійної групи, яка тероризує місцеве населення, захоплює адміністративні будівлі, дестабілізує суспільно-політичну ситуацію у Східних областях України.
15 квiтня 2014
Світла пам'ять
13 квітня при виконанні службового обов'язку трагічно загинув співробітник Центру спеціальних операцій Служби безпеки України капітан Біліченко Геннадій Васильович.
15 квiтня 2014
На Хмельниччині засуджено громадянина України за зберігання та збут радіоактивних матеріалів
Вступив у законну силу вирок Волочиського районного суду Хмельницької області стосовно громадянина України, який намагався незаконно реалізувати хімічну речовину першого класу небезпеки - ртуть металічну та небезпечні радіоактивні матеріали.
14 квiтня 2014
СБУ: Перемовини членів диверсійної групи свідчать про широкомасштабну військову агресію РФ проти України
Документально підтверджені матеріали Служби безпеки України свідчать про те, що у Східній частині України відбувається широкомасштабна військова агресія Російської Федерації, яка здійснюється силами розвідувально-диверсійних груп ГРУ генштабу збройних сил РФ.

Міжнародна конференція

Міжнародна конференція "Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб"

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ

0-800-501-482

ЗМІ про СБ України

Наливайченко розповів подробиці проведення антитерористичної операції
Шпигуни на прицілі. Територію України заполонили іноземні диверсанти
СБУ объявила о задержании диверсанта
Росія прислала в Україну сотні диверсантів

Запрошуємо до обговорення

Аналітично-довідкові матеріали щодо реформування сектору безпеки держави

Два століття з Кобзарем

Двісті років неканонічному Шевченку

.

.Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України